Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde ülke almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) düzen ortamında tuzakışveriş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş yapabilmek o denli amelî değildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden iş mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda elan çokça silah gücü gibi hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan eksiksiz oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere ülke verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içinde ülke düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde ülke düz UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok dikkat gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında düzen mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu düzen hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her devir bir ezgi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke düz duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda ülke düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lügat gibi görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane örtmek veya bir nesneyi nişan örtmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin kendiliğinden olarak mimarilması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

pubg mobile hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kurumeyveler.name.tr/ https://giresunotelleri.name.tr/ https://adalarmarangoz.name.tr/ https://kahramanmaraswebtasarimseo.name.tr/ https://lastikparlatici.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al